Naprawa obudowy laptopa Wrocław

Naprawa obudowy laptopa Wrocław

Uszkodzona obudowa w laptopie, wyłamany zawias utrudnia otwieranie i zamykanie laptopa. Wyrwany zawias może spowodować uszkodzenie mechaniczne matrycy oraz jej pęknięcie co znacznie zwiększa koszt naprawy komputera. Korzystanie z uszkodzonego laptopa w tym otwieranie i zamykanie obudowy może spowodować uszkodzenie przerwanie lub zwarcie taśmy matrycy. Ona znowu doprowadzi do uszkodzenia płyty głównej oraz elektroniki matrycy. Zdarza się że wyrwany zawias z obudowy uszkadza gniazdo zasilania. Jeśli widzimy że podczas otwierania i zamykania obudowy odchodzi ramka matrycy, dolna obudowa jakby się rozwarstwia wygina  to sygnał że z obudową jest coś nie tak. W takim przypadku zachowaj czujność i skontaktuj się z dobrym serwisem laptopów specjalizującym się w naprawie obudów w laptopach we Wrocławiu.

Naprawa obudowy laptopa Wrocław

Naprawa obudowy laptopa Wrocław

Specjalizacja w naprawie obudów i zawiasów w laptopach znanych marek:

  1. Acer – naprawa zawiasów – wymiana obudowy Acer Aspire, Nitro 5, Spin, Swift, TravelMate, Predator.
  2. Asus – naprawa zawiasów – wymiana obudowy Asus VivoBook, ZenBook, ROG, Tuf Gaming.
  3. Dell – naprawa zawiasów – wymiana obudowy Dell Vostro, Inspiron, Vostro, Latitude, Xps.
  4. Hp – naprawa zawiasów – wymiana obudowy HP Pavilion, X360, spectre, Omen.
  5. Lenovo – naprawa zawiasów – wymiana obudowy Lenovo ideaPad, Yoga, ThinkBook, Legion , ThinkPad.
  6. Msi – naprawa zawiasów – wymiana obudowy MSI Leopard, Stealth.


Gwarancja producenta – naprawa i wymiana obudowy w autoryzowanym serwisie. Z doświadczenia serwisy gwarancyjne w większości przypadków odmawiają bezpłatnej naprawy wymiany obudowy w ramach gwarancji. Stąd warto skorzystać z profesjonalnego i niezależnego serwisu laptopów specjalizującego się  w naprawie uszkodzonych obudów i zawiasów we Wrocławiu.

 

Gdzie naprawić uszkodzoną obudowę i zawiasy w laptopie we Wrocławiu ?

Na szczęście we Wrocławiu jest miejsce gdzie można naprawić obudowę w laptopie nawet w ciągu jednego dnia – 7 dni  w tygodniu również w sobotę i niedzielę . Naprawę obudowy, zawiasów w laptopie wykonujemy również w ramach pogotowia komputerowego w trybie door to door bez wychodzenia w domu. Na życzenie odbierzemy laptopa i zwrócimy po naprawie obudowy pod wskazany adres we Wrocławiu oraz Gmina Długołęka i Czernica. Serwis obudowy laptopa szybka naprawa bez wychodzenia z domu – Wrocław Południe, Wrocław Śródmieście, Plac Grunwaldzki, Wrocław Psie Pole, Wrocław Biskupin, Olimpia Port, Wojnów, Gmina Długołęka, Dobrzykowice i Kamieniec Wrocławski.

Co jest powodem uszkodzenia obudowy w laptopach ?

Ciężko pracujące zawiasy które z czasem w pewnym sensie się zacierają i coraz ciężej pracują. Na tyle ciężko że wyrywają się wraz z metalowymi gwintami z najsłabszych miejsc obudowy laptopa. Może to być uszkodzona obudowa górna, pokrywa – klapa matrycy. Objawy, odstająca przednia ramka pierwszy sygnał że coś jest nie tak z obudową. Lekceważenie objawów może spowodować uszkodzenie taśmy matrycy oraz samej matrycy. Uszkodzona obudowa dolna, obudowa klawiatury do której przykręcane są zawiasy. Charakterystyczny objaw podczas otwierania i zamykania pokrywy matrycy rozwarstwia się obudowa dolna podnosi wygina mimo że jest skręcona. Takich symptomów nie można lekceważyć ponieważ może dojść do uszkodzenia płyty głównej czy urwania zwarcia taśmy matrycy. Szybka i mądra zminimalizuje czas oraz koszty naprawy.

Wymiana obudowy laptopa Wrocław

Przemyślana wymiana obudowy w laptopie we Wrocławiu. Są modele laptopów do których bez problemów można dokupić obudowę na wymianę. Są to często zamienniki nie najwyższej jakości. Do nowszych modeli laptopów bywają dostępne oryginały. W wielu przypadkach jest brak dostępnych zamienników a oryginalne kosztują kilkaset złotych. Dlatego serwis laptopów i komputerów ArmandS.PL we Wrocławiu wybiera najrozsądniejszy sposób wymiany być może naprawy obudowy. Zdarza się że uszkodzeniu uległ komplet obudów mimo że nie widać tego gołym okiem. Okazuje się że dopiero po rozebraniu obudowy odkręcając śruby pękają plastikowe gniazda mocujące metalowe gwinty do których przykręca się zawiasy. W takich przypadkach lepiej naprawiać obudowy niż je wymieniać. Oczywiście jeśli nie liczy się ktoś z pieniędzmi można sprowadzać i wymieniać wszystkie elementy obudowy z całego świata. Nie jesteśmy typowymi wymieniaczami staramy racjonalnie podchodzić do wymiany obudowy. 

Wymiana obudowy laptopa Wrocław

Wymiana obudowy laptopa Wrocław

Naprawa obudowy laptopa cena Wrocław

Dla wielu naszych klientów cena naprawy obudowy jest ważna, ale oprócz ceny ważny jest też szybki czas naprawy obudowy. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów naszego serwisu we Wrocławiu oferujemy dobrą cenę oraz szybki czas naprawy już następny dzień.
Cena naprawy obudowy laptopa w serwisie we Wrocławiu. 

1. Cena wymiany obudowy w laptopie – Wrocław – 250zł
W przypadku tylko wymiany obudowy koszt samej usługi wymiany wynosi 250zł + koszt obudowy. Przewidywalny czas wymiany obudowy 1 dzień. Należy doliczyć jeszcze czas 1 do 2 dni na sprowadzenie potrzebnych obudów. Na wymianę obudowy udzielamy 6 miesięcy gwarancji.

2. Cena naprawy obudowy w laptopie – Wrocław – 350zł (kompleksowo)
Cena naprawy obudowy w laptopie bez względu na to czy do naprawy mamy jeden czy dwa elementy obudowy wynosi 350zł. Przewidywany czas naprawy obudowy 1 dzień. Na naprawę obudowy udzielamy gwarancji 6 miesięcy. Naprawa obudowy jest konkurencyjna w stosunku do zakupu obudów i wymiany.

Opcja zryczałtowanej ceny naprawy obudowy 350zł nie jest niska ale akceptowalna przez zdecydowaną większość klientów indywidualnych. Wbrew pozorom w przypadku uszkodzonych dwóch i więcej elementów obudowy ryczałt jest bezkonkurencyjny cenowo.

Naprawa obudowy laptopa cena Wrocław

Naprawa obudowy laptopa cena Wrocław

Wymiana obudowy w laptopie Wrocław

Na co należy zwrócić uwagę podczas wymiany obudowy w laptopie we Wrocławiu. Błąd który robi wiele osób podejmujących się wymiany obudowy. Brak właściwej regulacji zawiasów ! Jeśli ciężko chodzące zawiasy nie zostaną wyregulowane poluzowane świeżo wymieniona obudowa w laptopie ponownie zostanie uszkodzona. Nawet prosta wymiana obudowy w sposób nieprzemyślany może spowodować uszkodzenie laptopa. Pamiętajmy zawsze o odłączeniu baterii przed pracami serwisowymi w laptopie. Warto pamiętać o zastosowaniu środka przeciwko samoczynnemu odkręcaniu się śrub montażowych.
W jakim czasie wymienimy obudowę w laptopie – 1 dzień + 2 dni dostawa potrzebnych części do wykonania usługi naprawy. Jeśli nie mamy czasu lepiej skorzystać z opcji zryczałtowanej naprawy obudowy w 1 dzień.  Obudowy we Wrocławiu wymieniamy w laptopach Acer, Asus, Dell, Hp, Lenovo, Msi.

wymiana obudowy w laptopie Wrocław

wymiana obudowy w laptopie Wrocław

Jak naprawić obudowę laptopa Wrocław

W jaki sposób naprawiamy obudowę w laptopie. We Wrocławiu w serwisie Armands.PL mamy dział specjalizujący się w naprawie uszkodzonych obudów w laptopach. Wieloletnie doświadczenie w naprawie obudów pozwala skuteczną i trwałą naprawę obudowy. Podczas naprawy obudowy nie usuwamy tylko skutków uszkodzenia lecz próbujemy wyeliminować przyczynę. Nie można mówić o sukcesie naprawy jeśli nie wyeliminujemy przyczyny. Potwierdzeniem trwałości naprawy jest udzielana 6 miesięczna gwarancja. Absolutnie nie oznacza to że po 6 miesiącach się popsuje. Na tyle trwałe są naprawy że 2 lata powinny wytrzymać i dłużej. Jeśli się coś wydarzy po tym okresie a klient do nas nie przyjdzie idąc gdzie indziej sam sobie szkodzi. Nie zostawiamy naszych klientów bez pomocy i wsparcia. Stosujemy różne techniki naprawy elementów obudowy połączone z odpowiednią regulacją zawiasów. Do naprawy obudów stosujemy odpowiednie mieszanki klejowe, dodatkowe mechaniczne wzmocnienia minimalizujące ponowne uszkodzenie obudowy. 

jak naprawić obudowę laptopa Wrocław

jak naprawić obudowę laptopa Wrocław

Naprawa / wymiana obudowy laptopa Lenovo Wrocław

Laptopy Lenovo z uszkodzoną obudową to nie incydent lecz rzeczywistość. Serwis gwarancyjny Lenovo często odmawia naprawy gwarancyjnej argumentując uszkodzeniem mechanicznym z winy klienta. Nie bierze pod uwagę możliwości wad ukrytych w postaci zacierających się zawiasów oraz nie trwałych mocowań zawiasów w obudowie. W takim przypadku właściciel wadliwego komputera Lenovo musi dokonać naprawy na własny koszt. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom posiadaczy komputerów Lenovo specjalizujemy się w naprawie uszkodzonych obudów i zawiasów w laptopach marki Lenovo.

  1. Lenovo ideaPad
  2. Lenovo Yoga
  3. Lenovo Legion
  4. Lenovo ThinkPad
naprawa - wymiany obudowy laptopa Lenovo Wrocław

naprawa – wymiany obudowy laptopa Lenovo Wrocław

Na życzenie zamawiamy i wymieniamy elementy obudowy Lenovo na nowe co może się wiązać ze znacznymi kosztami. Profesjonalna naprawa obudowy w laptopie Lenovo bez potrzeby jej wymiany znacząco obniża koszty serwisu oraz jest proekologiczna.

Obudowy w laptopach Lenovo które ulegają uszkodzeniom mechanicznym:

1. Klapa matrycy
2. Ramka przednia matrycy
3. Obudowa klawiatury
4. Obudowa dolna

Modele laptopów Lenovo w których we Wrocławiu naprawiamy uszkodzone obudowy nawet w ciągu 1 dnia:

Lenovo ideaPad 3
Lenovo ideaPad 5
Lenovo ideaPad L340 Gaming
Lenovo ideaPad 3 Gaming
Lenovo ideaPad 5 Gaming
Lenovo ideaPad 300, 310, 320, 330
Lenovo ideaPad 310s, 320s, 330s
Lenovo ideaPad 500, 510, 520
Lenovo ideaPad 510s, 520s, 530s
Lenovo ideaPad 700, 710, 720,
Lenovo ideaPad 710s, 720s, 730s
Lenovo ideaPad Y50-70, Y70-70
Lenovo ideaPad Y700

Naprawa obudowy w ciągu 1 dnia w laptopach Lenovo Gaming:

Lenovo Legion 5
Lenovo Legion 7
Lenovo Legion Y520
Lenovo Legion Y530
Lenovo Legion Y540

Naprawa obudowy w ciągu 1 dnia w laptopach Lenovo Yoga z ekranem dotykowym.

Lenovo Yoga 2 Pro
Lenovo Yoga 3 Pro
Lenovo Yoga 300, 310, 330
Lenovo Yoga 500, 510, 520 530
Lenovo Yoga 700, 710, 720, 730
Lenovo Yoga C640, C740

Naprawa / wymiana obudowy laptopa Asus Wrocław

Laptopy ASUS z uszkodzoną obudową to również nie incydent lecz rzeczywistość. Serwis gwarancyjny ASUS często odmawia naprawy gwarancyjnej argumentując uszkodzeniem mechanicznym z winy klienta. Nie bierze pod uwagę możliwości wad ukrytych w postaci zacierających się zawiasów oraz nie trwałych mocowań zawiasów w obudowie. W takim przypadku właściciel wadliwego komputera ASUS musi dokonać naprawy na własny koszt. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom posiadaczy komputerów ASUS specjalizujemy się w naprawie uszkodzonych obudów i zawiasów w laptopach marki ASUS..

1. ASUS VivoBook
2. ASUS ZenBook
3. ASUS ROG Strix
4. ASUS TUF Gaming

Naprawa - wymiana obudowy laptopa Asus Wrocław

Naprawa – wymiana obudowy laptopa Asus Wrocław

Na życzenie zamawiamy i wymieniamy elementy obudowy ASUS na nowe co może się wiązać ze znacznymi kosztami. Profesjonalna naprawa obudowy w laptopie ASUS bez potrzeby jej wymiany znacząco obniża koszty serwisu oraz jest proekologiczna.

Obudowy w laptopach ASUS które ulegają uszkodzeniom mechanicznym:

1. Klapa matrycy ASUS
2. Ramka przednia matrycy ASUS
3. Obudowa klawiatury ASUS
4. Obudowa dolna ASUS

Modele laptopów ASUS VivoBook w których we Wrocławiu naprawiamy uszkodzone obudowy nawet w ciągu 1 dnia:

ASUS VivoBook S14 S410U
ASUS VivoBook S15 S510U
ASUS VivoBook Pro 15 N580V, N580G
ASUS VivoBook 17 X705U R702U

Naprawa obudowy w ciągu 1 dnia w laptopach ASUS ZenBook:

ASUS ZenBook UX303L, UX303U
ASUS ZenBook UX310U
ASUS ZenBook UX360C
ASUS ZenBook UX360U

Naprawa obudowy w ciągu 1 dnia w laptopach ASUS ROG Strix, TUF Gaming:

ASUS ROG Strix GL753V
ASUS TUF Gaming FX504
ASUS TUF Gaming FX505
ASUS TUF Gaming A15
ASUS TUF Gaming F15
ASUS TUF Gaming FA506, FX506

Naprawa obudowy w ciągu 1 dnia w laptopach ASUS:

ASUS X510U, A510U, F510U, R520U
ASUS X512F, X512J
ASUS X515F, X515J
ASUS X712F, X712j
ASUS X540L, X540S, X540U, X540N
ASUS F540L, F540S, F540Y, F540N
ASUS R540L, R540S, R540M, R540N
ASUS A540U, A540Y, A540N, A540M
ASUS D540S, D540N, D540Y
ASUS F540U, F540M
ASUS K540L, K540N
ASUS X541N, X541U, X541S
ASUS F541N, F541U, F541S
ASUS A541N, A541U, A541S
ASUS R541N, R541U, R541S
ASUS D541N, D541S, K541U
ASUS X542U,X542B
ASUS A542U, A542B
ASUS F542U, F542B
ASUS R542U, R542B
ASUS X543U, X543M
ASUS R543U, R543M
ASUS F543U, F543M
ASUS A543U, A543M

Naprawa / wymiana obudowy laptopa Acer Wrocław

Laptopy Acer z uszkodzoną obudową to również nie incydent lecz rzeczywistość. Serwis gwarancyjny Acer często odmawia naprawy gwarancyjnej argumentując uszkodzeniem mechanicznym z winy klienta. Nie bierze pod uwagę możliwości wad ukrytych w postaci zacierających się zawiasów oraz nie trwałych mocowań zawiasów w obudowie. W takim przypadku właściciel wadliwego komputera Acer musi dokonać naprawy na własny koszt. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom posiadaczy komputerów Acer specjalizujemy się w naprawie uszkodzonych obudów i zawiasów w laptopach marki Acer.

1. Acer Aspire
2. Acer TravelMate
3. Acer Swift
4. Acer Spin
5. Acer Nitro
6. Acer Predator

Naprawa - wymiana obudowy laptopa Acer Wrocław

Naprawa – wymiana obudowy laptopa Acer Wrocław

Na życzenie zamawiamy i wymieniamy elementy obudowy Acer na nowe co może się wiązać ze znacznymi kosztami. Profesjonalna naprawa obudowy w laptopie Acer bez potrzeby jej wymiany znacząco obniża koszty serwisu oraz jest proekologiczna.

Obudowy w laptopach Acer które ulegają uszkodzeniom mechanicznym:

Acer Nitro 5
Acer Aspire 3
Acer Aspire 5
Acer Aspire E15
Acer Aspire F15
Acer  Swift 1
Acer Swift 3
Acer Swift 5
Acer Spin 3
Acer Spin 5

Serwis laptopów Acer Wrocław