Serwis Dell Wrocław

Serwis laptopów Dell Wrocław  – ile kosztuje naprawa laptopa Dell we Wrocławiu?

Cena naprawy laptopa Dell we Wrocławiu jest bezkonkurencyjna w stosunku do ceny naprawy w autoryzowanym serwisie Dell. Pamiętajcie ! Dell udziela w Polsce gwarancji 24 miesiące na laptopy i notebooki. Mogą pojawić się również partie z krótszą gwarancją 12 miesięcy w dystrybucji Ukraińskiej czy Białoruskiej. Zdarzają się również wersje Refurbished z 30 dniową gwarancją Dell. W celu skorzystania z bezpłatnej naprawy w ramach gwarancji w autoryzowanym serwisie Dell w mieście Wrocław jest zarejestrowanie produktu na stronie producenta. Pod wskazany adres we Wrocławiu, i na terenie całej Polski firma Dell wyśle kuriera po odbiór laptopa do naprawy a po naprawie z powrotem odeśle. Naprawa odbywa się w formie door to door bez wychodzenia z domu. 

ArmandS niezależny serwis Dell laptopy we Wrocławiu, naprawy odpłatne których nie obejmuje gwarancja.

Autoryzowany serwis gwarancyjny Dell może odmówić naprawy w przypadku stwierdzenia nie właściwego użytkowania np. zalanie cieczą, uszkodzenia mechaniczne po upadku, zbite matryce, wyrwane zawiasy czy nieautoryzowana ingerencja w podzespoły jak wymiana pasty pod procesorem oraz kartą graficzną. Jeśli posiadamy dowód zakupu w postaci paragonu czy Faktury okres gwarancji bezpłatnej naprawy liczymy od momentu daty sprzedaży. Jeśli okres gwarancji na stronie Dell jest krótszy warto reklamację składać bezpośrednio u sprzedawcy. Wtedy sprzedawca bierze na siebie odpowiedzialność gwarancyjną po upływie 2 letniej gwarancji podstawowej liczonej od momentu wyprodukowania laptopa Dell do momentu sprzedaży.
W przypadku zakupu laptopa Dell B2B sprzedawca nie ma obowiązku zagwarantowania 24 miesięcznego wsparcia gwarancyjnego i bezpłatnych napraw.

Dell serwis Wrocław

Wykonujemy niezależne naprawy laptopów Dell we Wrocławiu.  Nie należymy do sieci autoryzowanych serwisów Dell w Polsce. Wykonujemy naprawy odpłatne 7 dni w tygodniu nawet w ciągu 1 dnia.
Podczas naprawy nie usuwamy danych z dysku chroniąc ważne dane naszych klientów.
Pamiętaj ! jeśli laptop Dell został zalany natychmiast odłącz od zasilania i odepnij baterię !
Jeśli nie możesz tego zrobić natychmiast się z nami skontaktuj nawet jeśli jest niedziela i godzina 21:00. Niezwłoczne odpięcie baterii i brak prób uruchamiania zalanego laptopa Dell minimalizuje koszty oraz czas naprawy. Bądź mądry i zadbaj o swoje pieniądze.
Naprawiamy laptopy Dell w naszym serwisie ArmandS we Wrocławiu. Dzięki zaangażowaniu prowadzimy naprawy w ruchu ciągłym 7 dni w tygodniu. W pewnym sensie jesteśmy pogotowiem komputerowym laptopów Dell. Na życzenie odbierzemy laptopa Dell i zwrócimy po naprawie pod wskazany adres we Wrocławiu (Wrocław Południe, Wrocław Śródmieście, Plac Grunwaldzki, Wrocław Psie Pole, Wrocław Biskupin, Olimpia Port, Wojnów) oraz Gmina Długołęka,  Dobrzykowice i Kamieniec Wrocławski.

Naprawa systemu Windows w laptopie Dell Wrocław.

Nie chce uruchomić się system, kręci się kółko lub trwa naprawa systemu Windows, nie chce się uruchomić. Prawdopodobnie uszkodzeniu uległa partycja rozruchowa. Powód usterki ?  Np. Nie udana aktualizacja często spotykany problem w komputerach Dell.
Powodem może być również uszkodzony jeden z dwóch dysków twardych Dell.
Rozwiązanie problemu usterki Backup danych oraz ponowna instalacja systemu Windows wraz z zachowaniem danych. Ewentualna wymiana dysku twardego w przypadku potwierdzenia jego uszkodzenie. W tym przypadku koszt naprawy laptopa Dell wynosi od 150zł do 250zł w zależności od tego czy mamy zachować dane zgromadzone na dysku czy nie. Czas naprawy instalacji nowego systemu windows 10/11 – 1 dzień – 24h. Do laptopów powyżej 3 lat zalecamy system operacyjny Windows 10. Nowszy systemi Windows 11 przynosi wiele problemów użytkownikom. Jeśli nie chcesz mieć problemów z laptopem pozostań przy poczciwym Windows 10. W przypadku dysków starego typu do poprawnej i szybkiej pracy Windows 10 jest wymagany szybki dysk SSD. Podczas naprawy komputera osobistego Dell gwarantujemy pełne bezpieczeństwo danych oraz poufność ! Zachęcamy do skorzystania z usługi reinstalacji systemu Windows bez utraty danych w laptopie Dell we Wrocławiu w znanym serwisie ArmandS.

Wymiana dysku w laptopie Dell Wrocław.

Jeśli brakuje nam miejsca na dysku twardym w laptopie Dell można dokonać rozbudowy lub modernizacji. W niektórych modelach laptopów Dell  można dołożyć dodatkowy dysk a jeśli nie ma takiej możliwości wymienimy dysk na większy 500GB lub 1TB. Obecnie stosujemy szybkie dyski SSD min. 12 x szybsze lub 32 razy od analogowych dysków HDD. Możemy wykonać obraz klon starego dysku. Wtedy nie trzeba instalować nowego oprogramowania a wszystko działa po staremu tylko mamy więcej wolnego miejsca. Jeśli mamy starszego laptopa i wolno działa to oznacza że mamy jeszcze starego typu dysk mechaniczny HDD. W takim przypadku wymieniamy dysk na 12 x szybszy i nasz stary komputer działa jak nowy ze sklepu. W ten sposób dbamy o ekologię i dajemy nowe życie naszemu staremu poczciwemu laptopowi Dell. Stosowane dyski w laptopach Dell: HDD, SSD 2,5″, SSD M2 ATA, Nvme Gen. 2-3, Nvme Gen.4. Należy pamiętać żeby nie zapełnić całkowicie dysków SSD w laptopach Dell. Wysoka zajętość dysku SSD skraca żywotność oraz spowalnia pracę komputera. To jest tak gdybyśmy w apartamencie 100m po którym biegaliśmy nagle zostali zamknięci w pomieszczeniu 10m. Czy bardziej byśmy się zmęczyli ? czy wolniej byśmy biegali ? zostawiam do myślenia. Zachęcamy do skorzystania z usługi wymiany dysku, przyśpieszenia oraz modernizacji laptopa Dell we Wrocławiu w znanym serwisie ArmandS.

Czyszczenie układu chłodzenia w laptopie Dell Wrocław – wymiana wentylatora, wentylatorów.

Konserwacja układu chłodzenia jest niezwykle ważna zwłaszcza w przypadku laptopów serii gamingowych Dell. To tak jak wymiana oleju w aucie, nie regularna wymiana na czas powoduje wiele usterek oraz skraca żywotność podzespołów. Tak samo jest w laptopach Dell. Niedrożny układ chłodzenia radiator w laptopie Dell może spowodować uszkodzenie wentylatora lub karty graficznej oraz procesora. Wymiana pasty pod procesorem czy kartą graficzną jest ważne. Ale najważniejsze jest wyczyszczenie i udrożnienie układu chłodzenia radiatora oraz łopatek wentylatorów Dell. Jeśli komputer Dell jest na gwarancji producenta a chcemy wyczyścić udrożnić układ chłodzenia z kurzu zrobimy to ale nie będziemy w takim przypadku wymieniać pasty pod procesorem i kartą graficzną. Po pierwsze to nie zaszkodzić klientowi. W przypadku późniejszego zgłoszenia gwarancyjnego innej usterki autoryzowany serwis Dell podczas demontażu radiatora będzie widział że jest nie oryginalny odcisk paska fabrycznej pasty i może anulować gwarancję pod pretekstem nieautoryzowanej ingerencji. Kiedy wymieniamy wentylator ? Wentylator wymienia się w momencie gdy jest rozłożyskowany i wydaje oprócz szumu powietrza nieprzyjemne dźwięki. Zachęcamy do skorzystania z usługi konserwacji i czyszczenia  w laptopie Dell we Wrocławiu w znanym serwisie ArmandS.

Wymiana baterii w laptopie Dell Wrocław

Wymiana baterii w laptopie Dell jest wykonywana na poczekaniu do 30 min lub 1 godz. w zależności od ilości zleceń w danej chwili. Jaki jest koszt cena usługi wymiany baterii wewnętrznej w laptopie Dell ? cena wymiany baterii w serwisie ArmandS wynosi 70zł + koszt baterii. W jaki sposób odbywa się wymiana baterii w laptopie Dell. Pierwsza opcja kontaktujemy się telefonicznie z serwisem ArmandS podajemy model laptopa Dell i nasz pracownik wyszukuje dla Państwa najbardziej optymalną ofertę cenową i jakościową na znanych portalach sprzedażowych lub u dystrybutorów. Po wyszukaniu podaje numer oferty aukcji np. na allegro. Dokonują Państwo zakupu a po otrzymaniu zamówionej baterii przyjeżdżają do serwisu z laptopem Dell w celu wymiany baterii na poczekaniu. Na montaż baterii można poczekać w serwisie lub przespDellować się do pobliskiej galerii handlowej Wroclavia koło dworca głównego PKP. Takie rozwiązanie dla klienta jest korzystne jeśli chodzi o czas realizacji usługi wymiany oraz cenę, serwis nie dokłada prowizji do zakupu baterii. Oczywiście jeśli nie chcą Państwo uczestniczyć bezpośrednio w procesie zakupu i wymiany baterii na poczekaniu można przyjść pozostawić laptopa i zlecić serwisowi zakup i montaż baterii. Może to jednak trwać 2 dni a w przypadku zamówienia z zagranicy znacznie dłużej. Zachęcamy do skorzystania z usługi wymiany baterii w laptopie Dell we Wrocławiu w znanym serwisie ArmandS.

Naprawa uszkodzonej obudowy i zawiasów w laptopie Dell Wrocław

Uszkodzona obudowa i zawiasy w laptopie Dell to standard. Jeśli nie chcesz aby usterka uszkodzonych zawiasów i obudowy się powtórzyła warto skorzystać z profesjonalnej naprawy w serwisie laptopów Dell we Wrocławiu pod nazwą ArmandS. Naprawę postaramy się wykonać w ciągu do 48h. Cena naprawy laptopa Dell na pewno mile cię zaskoczy. W procesie naprawy obudowy i zawiasów w laptopie Dell staramy się nie tylko usunąć skutek w postaci uszkodzonej obudowy ale również przyczynę powstania uszkodzenia. Do uszkodzenia obudowy w laptopie Dell dochodzi w wyniku ciężko pracujących zawiasów. Do tego stopnia zawiasy stawiają opór podczas otwierania i zamykania pokrywy że wyrywają się z najsłabszego punktu konstrukcyjnego laptopa Dell. Najczęściej jest uszkodzona górna pokrywa – klapa Dell lub dolna obudowa klawiatury zwana palmrestem. Uszkodzone obudowy Dell można wymienić lub naprawić i wzmocnić żeby usterka się nie powtórzyła. Należy pamiętać o przeprowadzeniu czyszczenia zawiasów w oleju maszynowym oraz właściwej regulacji. Jeśli zawiasy Dell nie mają regulacji należy zamówić i wymienić na nowe.  Zdarza się że zawiasy sprowadzamy z zagranicy wtedy czas naprawy obudowy się wydłuża. W niektórych modelach laptopów Dell dochodzi do złamania zawiasów. Wtedy jest konieczna ich wymiana a w przypadkach szczególnych gdy nie są dostępne są spawane. Nie ma praktycznie obudowy w laptopie Dell której byśmy skutecznie nie naprawili. Zachęcamy do skorzystania z usługi naprawy obudowy i zawiasów w laptopie Dell we Wrocławiu w znanym serwisie ArmandS.

Wymiana uszkodzonej klawiatury w laptopie Dell Wrocław.

Cena wymiany klawiatury w laptopie Dell zależy od ceny zakupu klawiatury oraz sposobu montażu. W większości obecnie funkcjonujących laptopów Dell na rynku klawiatury są zintegrowane wraz z obudową dolną – palmrestem. Klawiatura jest przymocowana za pomocą plastikowych nitów wzmocniona blachą. Demontaż oraz ponowny montaż jest pracochłonny i wymaga doświadczenia. Do tego jest potrzebny również grot lutowniczy do ponownego zgrzewania nitów. Za nim jednak dojdziemy do momentu demontażu klawiatury musimy pozbawić obudowy laptopa Dell wraz z klawiaturą wszystkich peryferii w postaci płyty głównej, dysków, modułów, głośników oraz obudowy wraz z matrycą i zawiasami. Należy zachować szczególną ostrożność podczas demontażu peryferii laptopa oraz podczas obróbki termicznej. Jeśli istnieje taka możliwość zalecamy montaż oryginalnej klawiatury Dell. Przy doborze klawiatury warto zwrócić uwagę na kształt klawisza enter. W laptopach Dell w wersji US International czyli układzie powszechnie stosowanym w Polsce klawisz enter jest płaski. Za to w układzie Europejskim klawisz enter jest pionowy. W przypadku złego doboru układu klawiatury klawisze podczas montażu klawiatury nie pokryją się z otworami w obudowie. Warto również zwrócić uwagę że klawiatury występują z podświetleniem i bez. Bywa że w modelach laptopów Dell bez podświetlenia można zamontować klawiaturę z podświetleniem jeśli producent przewidział taką opcję. Analogicznie w przypadku klawiatury z podświetleniem można zastosować klawiaturę bez podświetlenia. Klawiatury w laptopach Dell rozróżniamy na klawiatury bez podświetlenia, z podświetleniem jedno kolorowym oraz RGB 5 strefowym lub z podświetleniem programowanym na dowolny kolor każdego klawisza indywidualnie. W przypadku wyrwanego klawisza lub wytartego klawisza w laptopie Dell nie ma potrzeby kosztownej wymiany całej klawiatury wystarczy wymiana samych klawisz. Jeśli zalaliśmy klawiaturę i jej nie używaliśmy a przyciski się lepią i nie chcą się wciskać wystarczy chemiczne czyszczenie również bez potrzeby drogiej wymiany klawiatury. Jeśli po zalaniu lub wyczyszczeniu niewłaściwymi środkami laptopa Dell przestają działać klawisze w klawiaturze pozostaje tylko wymiana klawiatury. Zachęcamy do skorzystania z usługi czyszczenia, uzupełnienia klawiszy lub wymiany klawiatury w laptopie Dell we Wrocławiu w znanym serwisie ArmandS.

Wymiana matrycy w laptopie Dell.

Uszkodzona, pęknięta, rozlana czy zbita matryca w laptopie Dell to jeszcze nie koniec świata. W przypadku modeli laptopów Dell wymiana matrycy nie stanowi większego problemu. Cena matryc nie jest zawyżona a dostępność jest zadowalająca. W serwisie laptopów ArmandS wymiana matrycy w laptopie Dell odbywa się nawet tego samego dnia. Do popularnych modeli laptopów Dell matryce o wielkości 14″ i 15,6″ które posiadamy na miejscu. Są to matryce z najwyższej półki IPS FHD. Montowaliśmy już matrycę 15,6 OLED w Dell. Do niektórych modeli laptopów Dell sprowadzamy matryce bezpośrednio z Chin poprzez znane portale internetowe. Są to matryce oryginalne w akceptowalnej cenie. Co raz częściej matryce są wklejane za pomocą jednorazowych taśm montażowych tzw. rozciągliwych. Po wklejeniu matryce w celu demontażu należy ciągnąć za końcówkę taśmy która wyciąga się z pod matrycy jak guma do żucia. Podczas montażu wklejanej matrycy w naszym serwisie stosujemy oryginalne taśmy montażowe o odpowiedniej grubości które nie zrywają się podczas próby ponownego demontażu matrycy. Zastosowanie słabej jakości taśm montażowych może zakończyć się uszkodzeniem matrycy – połamaniem podczas demontażu np. w celu wymiany obudowy czy wymiany taśmy sygnałowej. Nie stosujemy jak wiele serwisów taśmy dwustronnej co jest nieodpowiedzialnym działaniem. Zachęcamy do skorzystania z usługi wymiany matrycy w laptopie Dell we Wrocławiu w znanym serwisie ArmandS.

Naprawa zalanego laptopa Dell Wrocław

Chwila nieuwagi i się stało. Nasz laptop Dell został zalany. Co zrobić w takim przypadku ? Należy natychmiast odłączyć zasilanie, wyłączyć na twardo Dell oraz jeśli to możliwe odłączyć baterię wewnętrzną. Nie zalecamy próbowania i włączania laptopa z ciekawości czy się jeszcze uruchomi. To może być jego ostatnie uruchomienie lub najdroższe. Pamiętaj po odłączeniu baterii w laptopie Dell po zalaniu może leżeć nawet miesiąc i nic mu się więcej nie stanie. Przy odłączonej baterii prąd nie płynie obwodami i nie powoduje żadnych następstw. A jeśli nie odłączymy baterii i pozostawimy laptopa na noc, jeden, drugi, trzeci dzień płynący prąd w obwodach będzie powodował proces elektrolizy i uszkadzał być może nieodwracalnie podzespoły laptopa w tym płytę główną czy klawiaturę.
Pamiętaj ! jeśli twój laptop Dell został zalany natychmiast odłącz od zasilania i odepnij baterię !
Jeśli nie możesz tego zrobić natychmiast się z nami skontaktuj nawet jeśli jest niedziela i godzina 21:00. Nie zwłoczne odpięcie baterii i brak prób uruchamiania zalanego laptopa Dell minimalizuje koszty oraz czas naprawy. Bądź mądry i zadbaj o swoje pieniądze
Od czego zaczynamy serwis zalanego laptopa Dell we Wrocławiu. Jeśli nie została odpięta bateria demontujemy dolną pokrywę obudowy i odłączamy baterię. Wstępnie oceniamy zakres zalania. Demontujemy wszystkie peryferia laptopa rozbieramy go na części. Oglądamy dokładnie każdy element czy wymaga tylko czyszczenia chemicznego czy naprawy. Czyścimy chemicznie klawiaturę dając szansę na drugie życie. W 70% przypadków zalanych laptopów Dell klawiaturę udaje się uratować przywracając świetność jak przed zalaniem. W przypadku korozji na płycie głównej jeśli nie ma wypalonej dziury udaje się w większości przypadków skutecznie naprawić bez kosztownej wymiany. Na końcu serwisu czyścimy elementy obudowy z nie przyjemnych zapachów i składamy ponownie całego laptopa Dell w całość. Po udanej naprawie czyszczeniu laptop działa jak przed zalaniem. Na naprawę laptopa Dell po zalaniu udzielamy gwarancji. 
Zachęcamy do skorzystania z usługi czyszczenia i naprawy po zalaniu laptopa Dell we Wrocławiu w znanym serwisie ArmandS.

Naprawa – wymiana gniazda USB-c w laptopie Dell Wrocław.

Skutecznie naprawiamy i wymieniamy gniazda zasilania, ładowania USB-c w laptopach Dell we Wrocławiu. Cena naprawy i wymiany gniazda ładowania USB-c nie jest niska. Wymianą gniazda USB-c w laptopie Dell oraz odtwarzaniem pól lutowniczych zajmuje się elektronik specjalizujący się w naprawie elektroniki w iPhone. Wszystko ze względu na miniaturyzację. Warto jednak pamiętać że jeśli raz się już uszkodziło gniazdo USB-c odruchy pozostają i można ponownie uszkodzić. Warto po naprawie zmienić nawyki i obchodzić się z tym gniazdem jak z jajkiem.
Zachęcamy do skorzystania z usługi naprawy – wymiany gniazda USB-c w laptopie Dell we Wrocławiu w znanym serwisie ArmandS.

Oleśnica, Oława, Świdnica, Wałbrzych, Trzebnica.

Serwis laptopów Dell, naprawa komputerów Dell Oleśnica, Oława, Świdnica, Wałbrzych, Trzebnica. Do Państwa dyspozycji jesteśmy 7 dni w tygodniu.

Serwis laptopów Dell Wrocław