Zadzwoń i umów termin naprawy już teraz !

Serwis Lenovo Wrocław 24/7

     Serwis lenovo Wrocław - obsługa klientów B2B


Masz problemy z serwisem laptopa Lenovo ?

Pozwól sobie pomóc !

 Naprawiamy laptopy Lenovo iDeaPad, Yoga, Legion

Serwis Lenovo ArmandS 2021 jesteśmy gotowi ! 

 

serwis lenovo wroclaw

 

 

serwis laptopow lenovo wroclaw


Naprawa zalanego laptopa lenovo - serwis lenovo Wrocław

Odpięcie baterii, czyszczenie elementów komputera oraz diagnostyka. Naprawa lub wymiana uszkodzonych elementów. Przywrócenie laptopa do życia.


Instalacja systemu Windows 10 - serwis lenovo Wrocław

Przyśpieszenie komputera poprzez instalację świeżego systemu operacyjnego Windows 10. Opcja z zachowaniem danych najczęściej wybierana. Opcjonalnie możliwość wymiany dysku twardego HDD na cyfrowy SSD. W procesie instalacji oraz archiwizacji danych gwarantujemy pełną poufność oraz anonimowość.

Naprawa obudowy w laptopie lenovo - serwis lenovo Wrocław

Najczęstszą przyczyną uszkodzenia mechanicznego obudowy w laptopie lenovo nie jest upadek, lecz siły działające z zacierających  się zawiasów. Zawiasy są przykręcane do gniazd z gwintem w obudowie dolnej i górnej oraz w klapie matrycy. W zależności od typu zawiasów z prowadnicą lub bez uszkodzeniu ulega dolna obudowa z górną w której znajduje się klawiatura, oraz głównie  w ultrabook mocowania zawiasów zostają wyrwane z klapy matrycy wykonanej ze stopu metalu. Usterkę można usunąć poprzez wymianę uszkodzonych elementów co wiąże się ze znacznymi kosztami. Jeśli koszt wymiany obudów jest faktycznie spory oferujemy opcję trwałej naprawy obudowy. Doświadczenie, sprzęt oraz materiały które posiadamy umożliwiają taką naprawę bez jej wymiany.

Czas naprawy 24-48h


W przypadku naprawy lub wymiany obudowy w laptopie lenovo konserwację, czyszczenie układu chłodzenia robimy w standardzie bez dodatkowych opłat. Klienci którzy decydują się na taką usługę dobierają również usługę instalacji systemu Windows 10 wraz za zachowaniem danych !


Wymiana klawiatury w laptopie lenovo - serwis lenovo Wrocław

Coraz częściej laptopy Lenovo posiadają zintegrowane klawiatury z obudową górną (Palmrest). Wymiana klawiatury wymaga integracji cieplnej w obudowę palmrest. Wymiana polega na termicznym roznitowaniu starej klawiatury z obudowy i demontażu. Następnie montujemy nową klawiaturę ponownie zgrzewając w obudowie. Biorąc pod uwagę różną jakość dostępnych klawiatur na rynku staramy stosować do naprawy oryginalne elementy obudów lLnovo z serii refurbished. 

Czas naprawy 24-48h


Wymiana gniazda zasilania w laptopie Lenovo - serwis lenovo Wrocław

Najczęściej gniazda zasilania wymieniamy w modelach posiadających gniazda zasilania lutowane bezpośrednio do płyty głównej, wypalony punkt lutowniczy. W przypadkach gniazd zasilania na kabelkach uszkodzeniu ulega mocowanie gniazda do obudowy.

Czas naprawy 24h


Wymiana matrycy LCD w laptopie lenovo - serwis lenovo Wrocław

Wymiana matrycy w nowoczesnych laptopach lenovo wymaga chwili czasu. Ze względu na kruche plastiki oraz często potrzebny demontaż palmrestu. Stosujemy matryce o wielkości 12" |13,3"| 14,0"| 15,6"| 17,3"| z powłoką matową i błyszczącą. Rozdzielczości odpowiednio HD | HD+| FHD

Czas naprawy 24h


Wymiana wentylatora w laptopie lenovo - serwis lenovo Wrocław

W przypadkach jeśli czujesz że twój laptop się przegrzewa, głośno pracuje wentylator, huczy, brzęczy, być może potrzebna będzie jego wymiana. Częsć wentylatorów jest rozbieralnych i można je zregenerować bez potrzeby wymiany.

Czas naprawy 24h


Naprawa płyty głównej w laptopie lenovo - serwis lenovo Wrocław

Wykonujemy wszystkie czynności prowadzące do naprawy płyty głównej. Mamy wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia do skutecznej naprawy.