Serwis MSI Wrocław - Naprawa laptopów MSI Wrocław

Serwis Msi Wrocław. Ile kosztuje naprawa laptopa Msi we Wrocławiu.

Cena naprawy laptopa Msi we Wrocławiu jest bezkonkurencyjna w stosunku do ceny naprawy w autoryzowanym serwisie Msi. Pamiętajcie ! Msi udziela gwarancji 24 miesiące na laptopy gamingowe. W celu skorzystania z bezpłatnej naprawy w ramach gwarancji w autoryzowanym serwisie Msi w mieście Wrocław jest zarejestrowanie produktu na stronie producenta.

ArmandS niezależny serwis laptopów Msi we Wrocławiu, naprawy odpłatne których nie obejmuje gwarancja.

Autoryzowany serwis gwarancyjny Msi może odmówić naprawy w przypadku stwierdzenia nie właściwego użytkowania np. zalanie cieczą, uszkodzenia mechaniczne po upadku, zbite matryce, wyrwane zawiasy czy nieautoryzowana ingerencja w podzespoły jak wymiana pasty pod procesorem oraz kartą graficzną. Jeśli posiadamy dowód zakupu w postaci paragonu czy Faktury okres gwarancji bezpłatnej naprawy liczymy od momentu daty sprzedaży. Jeśli okres gwarancji na stronie Msi jest krótszy warto reklamację składać bezpośrednio u sprzedawcy. Wtedy sprzedawca bierze na siebie odpowiedzialność gwarancyjną po upływie 2 letniej gwarancji podstawowej liczonej od momentu wyprodukowania laptopa Msi do momentu sprzedaży.

Serwis laptopów Msi Wrocław – naprawa komputerów Msi.

Wykonujemy niezależne naprawy laptopów Msi we Wrocławiu.  Nie należymy do sieci autoryzowanych serwisów Msi w Polsce. Wykonujemy naprawy odpłatne 7 dni w tygodniu nawet w ciągu 1 dnia. Podczas naprawy nie usuwamy danych z dysku chroniąc ważne dane naszych klientów.

Pamiętaj ! jeśli laptop Msi został zalany natychmiast odłącz od zasilania i odepnij baterię !

Jeśli nie możesz tego zrobić natychmiast się z nami skontaktuj nawet jeśli jest niedziela i godzina 21:00. Niezwłoczne odpięcie baterii i brak prób uruchamiania zalanego laptopa Msi minimalizuje koszty oraz czas naprawy. Bądź mądry i zadbaj o swoje pieniądze.

Naprawiamy laptopy Msi w naszym serwisie ArmandS we Wrocławiu. Dzięki zaangażowaniu prowadzimy naprawy w ruchu ciągłym 7 dni w tygodniu. W pewnym sensie jesteśmy pogotowiem komputerowym laptopów Msi. Na życzenie odbierzemy laptopa Msi i zwrócimy po naprawie pod wskazany adres we Wrocławiu (Wrocław Południe, Wrocław Śródmieście, Plac Grunwaldzki, Wrocław Psie Pole, Wrocław Biskupin, Olimpia Port, Wojnów) oraz Gmina Długołęka,  Dobrzykowice i Kamieniec Wrocławski.

  1. Msi Leopard Pro – naprawa i serwis notebooka dostosowanego do potrzeb inżynierów, którzy zajmują się projektowaniem. Od tych laptopów wymaga się wysokiej wydajności. Niezależnie od tego, czy chodzi o skomplikowane obliczenia czy wymagające gry.
  2. Msi Stealth Więcej niż ostry – naprawa i serwis laptopa którego cechy to najwyższa wydajność w połączeniu z ultralekką konstrukcją, seria Stealth GS przynosi nieskończone możliwości dla graczy, którzy jednocześnie są biznesmenami.
  3. Msi Raider  Rozświetl go – naprawa i serwis laptopa Niczym statek kosmiczny przemierzający wszechświat, laptopy z serii Raider GE wylądowały na gamingowym polu bitwy, oferując ekstremalną wydajnością i wspaniałe oświetlenie przypominające zorzę polarną.
  4. Msi Vector Urodzony dla wydajności – naprawa i serwis laptopa niezależnie od tego, czy chodzi o techniczne obliczenia, inżynierskie kalkulacje czy złożone projekty, Vector GP bez problemu podoła wszystkim zadaniom, które wymagają wydajności.
  5. Msi Stealth Smukły, Ostry, Stylowy – naprawa i serwis laptop który integruje miejski styl i uliczną modę oferując lekki, schludny design i obudowę w kolorze Core Black. Stealth 15M zaspokoi wszystkie twoje potrzeby.
  6. Msi Crosshair cel do wykonania – naprawa i serwis laptopa MSI podjął współpracę z wiodącym wydawcą gier, firmą Ubisoft, nad nową grą FPS «Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction», tworząc najbardziej niezwykłą atmosferę sci-fi.
  7. Msi Pulse Pulsująca moc – naprawa i serwis laptopa z tytanowo-szarym, metalowym pancerzem i konturowymi liniami notebooki z serii Pulse GL spodobają się tym, którzy kochają futurystyczną estetykę. Zaopatrz się w laptopa z rodziny Pulse GL i uwolnij pełny potencjał mocy.
  8. Msi Katana Wyostrz swoją grę – naprawa i serwis laptopa zainspirowanego procesem wykuwania ostrzy, laptopy z serii Katana GF zostały zoptymalizowane pod kątem uwolnienia prawdziwej wydajność podczas gry.
  9. Msi Sword Wyostrz swoją grę – naprawa i serwis laptopa opisanego jako ostry, wytrzymały i niepowstrzymany, pracuj z optymalną wydajnością i błyszcz na polu bitwy dzięki notebookom z serii Sword GF.

Naprawa systemu Windows w laptopie Msi Wrocław.

Nie chce uruchomić się system, kręci się kółko lub trwa naprawa systemu Windows, nie chce się uruchomić. Prawdopodobnie uszkodzeniu uległa partycja rozruchowa. Powód usterki ?  Np. Nie udana aktualizacja często spotykany problem w komputerach Msi. Powodem może być również uszkodzony jeden z dwóch dysków twardych Msi. Rozwiązanie problemu usterki Backup danych oraz ponowna instalacja systemu Windows wraz z zachowaniem danych. Ewentualna wymiana dysku twardego w przypadku potwierdzenia jego uszkodzenie. W tym przypadku koszt naprawy laptopa Msi wynosi od 150zł do 250zł w zależności od tego czy mamy zachować dane zgromadzone na dysku czy nie. Czas naprawy instalacji nowego systemu windows 10/11 – 1 dzień – 24h. Do laptopów powyżej 3 lat zalecamy system operacyjny Windows 10. Nowszy systemi Windows 11 przynosi wiele problemów użytkownikom. Jeśli nie chcesz mieć problemów z laptopem pozostań przy poczciwym Windows 10. W przypadku dysków starego typu do poprawnej i szybkiej pracy Windows 10 jest wymagany szybki dysk SSD. Podczas naprawy komputera osobistego Msi gwarantujemy pełne bezpieczeństwo danych oraz poufność ! Zachęcamy do skorzystania z usługi reinstalacji systemu Windows bez utraty danych w laptopie Msi we Wrocławiu w znanym serwisie ArmandS.

Wymiana dysku w laptopie Msi Wrocław.

Jeśli brakuje nam miejsca na dysku twardym w laptopie Msi można dokonać rozbudowy lub modernizacji. W niektórych modelach laptopów Msi  można dołożyć dodatkowy dysk a jeśli nie ma takiej możliwości wymienimy dysk na większy 500GB lub 1TB. Obecnie stosujemy szybkie dyski SSD min. 12 x szybsze lub 32 razy od analogowych dysków HDD. Możemy wykonać obraz klon starego dysku. Wtedy nie trzeba instalować nowego oprogramowania a wszystko działa po staremu tylko mamy więcej wolnego miejsca. Jeśli mamy starszego laptopa i wolno działa to oznacza że mamy jeszcze starego typu dysk mechaniczny HDD. W takim przypadku wymieniamy dysk na 12 x szybszy i nasz stary komputer działa jak nowy ze sklepu. W ten sposób dbamy o ekologię i dajemy nowe życie naszemu staremu poczciwemu laptopowi Msi. Stosowane dyski w laptopach Msi: HDD, SSD 2,5″, SSD M2 ATA, Nvme Gen. 2-3, Nvme Gen.4. Należy pamiętać żeby nie zapełnić całkowicie dysków SSD w laptopach Msi. Wysoka zajętość dysku SSD skraca żywotność oraz spowalnia pracę komputera. To jest tak gdybyśmy w apartamencie 100m po którym biegaliśmy nagle zostali zamknięci w pomieszczeniu 10m. Czy bardziej byśmy się zmęczyli ? czy wolniej byśmy biegali ? zostawiam do myślenia. Zachęcamy do skorzystania z usługi wymiany dysku, przyśpieszenia oraz modernizacji laptopa Msi we Wrocławiu w znanym serwisie ArmandS.

Czyszczenie układu chłodzenia w laptopie Asus Wrocław – wymiana wentylatora, wentylatorów.

Konserwacja układu chłodzenia jest niezwykle ważna zwłaszcza w przypadku laptopów serii gamingowych Msi. To tak jak wymiana oleju w aucie, nie regularna wymiana na czas powoduje wiele usterek oraz skraca żywotność podzespołów. Tak samo jest w laptopach Msi. Niedrożny układ chłodzenia radiator w laptopie Msi może spowodować uszkodzenie wentylatora lub karty graficznej oraz procesora. Wymiana pasty pod procesorem czy kartą graficzną jest ważne. Ale najważniejsze jest wyczyszczenie i udrożnienie układu chłodzenia radiatora oraz łopatek wentylatorów Msi. Jeśli komputer Msi jest na gwarancji producenta a chcemy wyczyścić udrożnić układ chłodzenia z kurzu zrobimy to ale nie będziemy w takim przypadku wymieniać pasty pod procesorem i kartą graficzną. Po pierwsze to nie zaszkodzić klientowi. W przypadku późniejszego zgłoszenia gwarancyjnego innej usterki autoryzowany serwis Msi podczas demontażu radiatora będzie widział że jest nie oryginalny odcisk paska fabrycznej pasty i może anulować gwarancję pod pretekstem nieautoryzowanej ingerencji. Kiedy wymieniamy wentylator ? Wentylator wymienia się w momencie gdy jest rozłożyskowany i wydaje oprócz szumu powietrza nieprzyjemne dźwięki. Zachęcamy do skorzystania z usługi konserwacji i czyszczenia  w laptopie Msi we Wrocławiu w znanym serwisie ArmandS.

Wymiana baterii w laptopie Msi Wrocław

Wymiana baterii w laptopie Msi jest wykonywana na poczekaniu do 30 min lub 1 godz. w zależności od ilości zleceń w danej chwili. Jaki jest koszt cena usługi wymiany baterii wewnętrznej w laptopie Msi ? cena wymiany baterii w serwisie ArmandS wynosi 70zł + koszt baterii. W jaki sposób odbywa się wymiana baterii w laptopie Msi. Pierwsza opcja kontaktujemy się telefonicznie z serwisem ArmandS podajemy model laptopa Msi i nasz pracownik wyszukuje dla Państwa najbardziej optymalną ofertę cenową i jakościową na znanych portalach sprzedażowych lub u dystrybutorów. Po wyszukaniu podaje numer oferty aukcji np. na allegro. Dokonują Państwo zakupu a po otrzymaniu zamówionej baterii przyjeżdżają do serwisu z laptopem Msi w celu wymiany baterii na poczekaniu. Na montaż baterii można poczekać w serwisie lub przespacerować się do pobliskiej galerii handlowej Wroclavia koło dworca głównego PKP. Takie rozwiązanie dla klienta jest korzystne jeśli chodzi o czas realizacji usługi wymiany oraz cenę, serwis nie dokłada prowizji do zakupu baterii. Oczywiście jeśli nie chcą Państwo uczestniczyć bezpośrednio w procesie zakupu i wymiany baterii na poczekaniu można przyjść pozostawić laptopa i zlecić serwisowi zakup i montaż baterii. Może to jednak trwać 2 dni a w przypadku zamówienia z zagranicy znacznie dłużej. Zachęcamy do skorzystania z usługi wymiany baterii w laptopie Msi we Wrocławiu w znanym serwisie ArmandS.

Naprawa uszkodzonej obudowy i zawiasów w laptopie Msi Wrocław

Uszkodzona obudowa i zawiasy w laptopie Msi to standard. Jeśli nie chcesz aby usterka uszkodzonych zawiasów i obudowy się powtórzyła warto skorzystać z profesjonalnej naprawy w serwisie laptopów Msi we Wrocławiu pod nazwą ArmandS. Naprawę postaramy się wykonać w ciągu do 48h. Cena naprawy laptopa Msi na pewno mile cię zaskoczy. W procesie naprawy obudowy i zawiasów w laptopie Msi staramy się nie tylko usunąć skutek w postaci uszkodzonej obudowy ale również przyczynę powstania uszkodzenia. Do uszkodzenia obudowy w laptopie Msi dochodzi w wyniku ciężko pracujących zawiasów. Do tego stopnia zawiasy stawiają opór podczas otwierania i zamykania pokrywy że wyrywają się z najsłabszego punktu konstrukcyjnego laptopa Msi. Najczęściej jest uszkodzona górna pokrywa – klapa Msi lub dolna obudowa klawiatury zwana palmrestem. Uszkodzone obudowy Msi można wymienić lub naprawić i wzmocnić żeby usterka się nie powtórzyła. Należy pamiętać o przeprowadzeniu czyszczenia zawiasów w oleju maszynowym oraz właściwej regulacji. Jeśli zawiasy Msi nie mają regulacji należy zamówić i wymienić na nowe.  Zdarza się że zawiasy sprowadzamy z zagranicy wtedy czas naprawy obudowy się wydłuża. W niektórych modelach laptopów Msi dochodzi do złamania zawiasów. Wtedy jest konieczna ich wymiana a w przypadkach szczególnych gdy nie są dostępne są spawane. Nie ma praktycznie obudowy w laptopie Msi której byśmy skutecznie nie naprawili. Zachęcamy do skorzystania z usługi naprawy obudowy i zawiasów w laptopie Msi we Wrocławiu w znanym serwisie ArmandS.

Wymiana uszkodzonej klawiatury w laptopie Msi Wrocław

Cena wymiany klawiatury w laptopie Msi zależy od ceny zakupu klawiatury oraz sposobu montażu. W większości obecnie funkcjonujących laptopów Msi na rynku klawiatury są zintegrowane wraz z obudową dolną – palmrestem. Klawiatura jest przymocowana za pomocą plastikowych nitów wzmocniona blachą. Demontaż oraz ponowny montaż jest pracochłonny i wymaga doświadczenia. Do tego jest potrzebny również grot lutowniczy do ponownego zgrzewania nitów. Za nim jednak dojdziemy do momentu demontażu klawiatury musimy pozbawić obudowy laptopa Msi wraz z klawiaturą wszystkich peryferii w postaci płyty głównej, dysków, modułów, głośników oraz obudowy wraz z matrycą i zawiasami. Należy zachować szczególną ostrożność podczas demontażu peryferii laptopa oraz podczas obróbki termicznej. Jeśli istnieje taka możliwość zalecamy montaż oryginalnej klawiatury Msi. Przy doborze klawiatury warto zwrócić uwagę na kształt klawisza enter. W laptopach Msi w wersji US International czyli układzie powszechnie stosowanym w Polsce klawisz enter jest płaski. Za to w układzie Europejskim klawisz enter jest pionowy. W przypadku złego doboru układu klawiatury klawisze podczas montażu klawiatury nie pokryją się z otworami w obudowie. Warto również zwrócić uwagę że klawiatury występują z podświetleniem i bez. Bywa że w modelach laptopów Msi bez podświetlenia można zamontować klawiaturę z podświetleniem jeśli producent przewidział taką opcję. Analogicznie w przypadku klawiatury z podświetleniem można zastosować klawiaturę bez podświetlenia. Klawiatury w laptopach Msi rozróżniamy na klawiatury bez podświetlenia, z podświetleniem jedno kolorowym oraz RGB 5 strefowym lub z podświetleniem programowanym na dowolny kolor każdego klawisza indywidualnie. W przypadku wyrwanego klawisza lub wytartego klawisza w laptopie Msi nie ma potrzeby kosztownej wymiany całej klawiatury wystarczy wymiana samych klawisz. Jeśli zalaliśmy klawiaturę i jej nie używaliśmy a przyciski się lepią i nie chcą się wciskać wystarczy chemiczne czyszczenie również bez potrzeby drogiej wymiany klawiatury. Jeśli po zalaniu lub wyczyszczeniu niewłaściwymi środkami laptopa Msi przestają działać klawisze w klawiaturze pozostaje tylko wymiana klawiatury. Zachęcamy do skorzystania z usługi czyszczenia, uzupełnienia klawiszy lub wymiany klawiatury w laptopie Msi we Wrocławiu w znanym serwisie ArmandS.

Wymiana matrycy w laptopie Msi Wrocław.

Uszkodzona, pęknięta, rozlana czy zbita matryca w laptopie Msi to jeszcze nie koniec świata. W przypadku modeli laptopów Msi wymiana matrycy nie stanowi większego problemu. Cena matryc nie jest zawyżona a dostępność jest zadowalająca. W serwisie laptopów ArmandS wymiana matrycy w laptopie Msi odbywa się nawet tego samego dnia. Do popularnych modeli laptopów Msi matryce o wielkości 14″ i 15,6″ które posiadamy na miejscu. Są to matryce z najwyższej półki IPS FHD. Montowaliśmy już matrycę 15,6 OLED w Msi. Do niektórych modeli laptopów Msi sprowadzamy matryce bezpośrednio z Chin poprzez znane portale internetowe. Są to matryce oryginalne w akceptowalnej cenie. Co raz częściej matryce są wklejane za pomocą jednorazowych taśm montażowych tzw. rozciągliwych. Po wklejeniu matryce w celu demontażu należy ciągnąć za końcówkę taśmy która wyciąga się z pod matrycy jak guma do żucia. Podczas montażu wklejanej matrycy w naszym serwisie stosujemy oryginalne taśmy montażowe o odpowiedniej grubości które nie zrywają się podczas próby ponownego demontażu matrycy. Zastosowanie słabej jakości taśm montażowych może zakończyć się uszkodzeniem matrycy – połamaniem podczas demontażu np. w celu wymiany obudowy czy wymiany taśmy sygnałowej. Nie stosujemy jak wiele serwisów taśmy dwustronnej co jest nieodpowiedzialnym działaniem. Zachęcamy do skorzystania z usługi wymiany matrycy w laptopie Msi we Wrocławiu w znanym serwisie ArmandS.

Naprawa zalanego laptopa Msi Wrocław

Chwila nieuwagi i się stało. Nasz laptop Msi został zalany. Co zrobić w takim przypadku ? Należy natychmiast odłączyć zasilanie, wyłączyć na twardo Msi oraz jeśli to możliwe odłączyć baterię wewnętrzną. Nie zalecamy próbowania i włączania laptopa z ciekawości czy się jeszcze uruchomi. To może być jego ostatnie uruchomienie lub najdroższe. Pamiętaj po odłączeniu baterii w laptopie Msi po zalaniu może leżeć nawet miesiąc i nic mu się więcej nie stanie. Przy odłączonej baterii prąd nie płynie obwodami i nie powoduje żadnych następstw. A jeśli nie odłączymy baterii i pozostawimy laptopa na noc, jeden, drugi, trzeci dzień płynący prąd w obwodach będzie powodował proces elektrolizy i uszkadzał być może nieodwracalnie podzespoły laptopa w tym płytę główną czy klawiaturę.

Pamiętaj ! jeśli twój laptop Msi został zalany natychmiast odłącz od zasilania i odepnij baterię !

Jeśli nie możesz tego zrobić natychmiast się z nami skontaktuj nawet jeśli jest niedziela i godzina 21:00. Nie zwłoczne odpięcie baterii i brak prób uruchamiania zalanego laptopa Msi minimalizuje koszty oraz czas naprawy. Bądź mądry i zadbaj o swoje pieniądze

Od czego zaczynamy serwis zalanego laptopa Msi we Wrocławiu. Jeśli nie została odpięta bateria demontujemy dolną pokrywę obudowy i odłączamy baterię. Wstępnie oceniamy zakres zalania. Demontujemy wszystkie peryferia laptopa rozbieramy go na części. Oglądamy dokładnie każdy element czy wymaga tylko czyszczenia chemicznego czy naprawy. Czyścimy chemicznie klawiaturę dając szansę na drugie życie. W 70% przypadków zalanych laptopów Msi klawiaturę udaje się uratować przywracając świetność jak przed zalaniem. W przypadku korozji na płycie głównej jeśli nie ma wypalonej dziury udaje się w większości przypadków skutecznie naprawić bez kosztownej wymiany. Na końcu serwisu czyścimy elementy obudowy z nie przyjemnych zapachów i składamy ponownie całego laptopa Msi w całość. Po udanej naprawie czyszczeniu laptop działa jak przed zalaniem. Na naprawę laptopa Msi po zalaniu udzielamy gwarancji.  Zachęcamy do skorzystania z usługi czyszczenia i naprawy po zalaniu laptopa Msi we Wrocławiu w znanym serwisie ArmandS.

Naprawa – wymiana gniazda USB-c w laptopie Msi Wrocław.

Skutecznie naprawiamy i wymieniamy gniazda zasilania, ładowania USB-c w laptopach Msi we Wrocławiu. Cena naprawy i wymiany gniazda ładowania USB-c nie jest niska. Wymianą gniazda USB-c w laptopie Msi oraz odtwarzaniem pól lutowniczych zajmuje się elektronik specjalizujący się w naprawie elektroniki w iPhone. Wszystko ze względu na miniaturyzację. Warto jednak pamiętać że jeśli raz się już uszkodziło gniazdo USB-c odruchy pozostają i można ponownie uszkodzić. Warto po naprawie zmienić nawyki i obchodzić się z tym gniazdem jak z jajkiem.

Zachęcamy do skorzystania z usługi naprawy – wymiany gniazda USB-c w laptopie Msi we Wrocławiu w znanym serwisie ArmandS.Msi

KONTAKT:
ArmandS.PL Pogotowie 7 dni w tygodniu - Serwis laptopów Wrocław naprawa komputerów MacBook, Apple, iPhone
ul. Dąbrowskiego 42, 50-457 Wrocław
Pn. - Pt. 10:00 - 18:00
Sb - Nd: Mobilny serwis
tel. 530 88 9999
mail: bok@armands.pl

https://armands.pl/kontakt-serwis-dabrowskiego-42-wroclaw