Serwis Samsung Wrocław

Naprawa laptopów Samsung Wrocław

Masz problemy z laptopem samsung ?

Pozwól sobie pomóc !

Popularne usterki w laptopach Samsung:
Zalanie
Oprogramowanie
Obudowy
Klawiatury
Gniazda zasilania
Matryce
Wentylatory
Płyty główne

Naprawa zalanego laptopa Samsung

Odpięcie baterii, czyszczenie elementów komputera oraz diagnostyka. Naprawa lub wymiana uszkodzonych elementów. Przywrócenie laptopa do życia.

Oprogramowanie laptopa Samsung

Przyśpieszenie komputera poprzez instalację świeżego systemu operacyjnego Windows 10. Opcja z zachowaniem danych najczęściej wybierana. Opcjonalnie możliwość wymiany dysku twardego HDD na cyfrowy SSD. W procesie instalacji oraz archiwizacji danych gwarantujemy pełną poufność oraz anonimowość.

Naprawa obudowy w laptopie Samsung

Najczęstszą przyczyną uszkodzenia mechanicznego obudowy laptopa samsung nie jest upadek, lecz siły działające z zacierających  się zawiasów. Zawiasy są przykręcane do gniazd z gwintem w obudowie dolnej i górnej oraz w klapie matrycy.

W zależności od typu zawiasów z prowadnicą lub bez uszkodzeniu ulega dolna obudowa z górną w której znajduje się klawiatura, oraz głównie  w ultrabook mocowania zawiasów zostają wyrwane z klapy matrycy wykonanej ze stopu metalu.

Usterkę można usunąć poprzez wymianę uszkodzonych elementów co wiąże się ze znacznymi kosztami. Jeśli koszt wymiany obudów jest faktycznie spory oferujemy opcję trwałej naprawy obudowy. Doświadczenie, sprzęt oraz materiały które posiadamy umożliwiają taką naprawę bez jej wymiany.

Czas naprawy laptopów Samsung 24-48h

W przypadku naprawy lub wymiany obudowy w laptopie samsung konserwację, czyszczenie układu chłodzenia bo robimy w standardzie bez dodatkowych opłat. Klienci którzy decydują się na taką usługę dobierają również usługę instalacji systemu Windows 10 wraz za zachowaniem danych !

Wymiana klawiatury w laptopie Samsung

Coraz częściej laptopy samsung posiadają zintegrowane klawiatury z obudową górną (Palmrest). Wymiana klawiatury wymaga integracji cieplnej w obudowę palmrest.

Gdyż wymiana polega na termicznym roznitowaniu starej klawiatury z obudowy i demontażu. Następnie montujemy nową klawiaturę ponownie zgrzewając w obudowie.

Biorąc pod uwagę różną jakość bo dostępnych klawiatur na rynku staramy stosować do naprawy oryginalne elementy obudów samsung z serii refurbished. 

Gdyż w przypadku wymiany zintegrowanej klawiatury w laptopie ASUS konserwację, czyszczenie układu chłodzenia robimy w standardzie bez dodatkowych opłat.

Klienci którzy decydują się na taką usługę dobierają również usługę instalacji systemu Windows 10 wraz za zachowaniem danych !

Wymiana gniazda zasilania w laptopie Samsung

Najczęściej gniazda zasilania wymieniamy w modelach posiadających gniazda zasilania lutowane bezpośrednio do płyty głównej, wypalony punkt lutowniczy.

W przypadkach gniazd zasilania na kabelkach uszkodzeniu ulega mocowanie gniazda do obudowy.

W przypadku wymiany lub naprawy gniazda zasilania w laptopie samsung konserwację, czyszczenie układu chłodzenia robimy w standardzie bez dodatkowych opłat.

Klienci którzy decydują się na taką usługę dobierają również usługę instalacji systemu Windows 10 wraz za zachowaniem danych !

Wymiana matrycy LCD w laptopie Samsung

Wymiana matrycy w nowoczesnych laptopach samsung wymaga chwili czasu. Ze względu na kruche plastiki oraz często potrzebny demontaż palmrestu.

Stosujemy matryce o wielkości 12″ |13,3″| 14,0″| 15,6″| 17,3″| z powłoką matową i błyszczącą. Rozdzielczości odpowiednio HD | HD+| FHD

Wymiana wentylatora w laptopie Samsung

W przypadkach jeśli czujesz że twój laptop się przegrzewa, głośno pracuje wentylator, huczy, brzęczy, być może potrzebna będzie jego wymiana. Część wentylatorów jest rozbieralnych i można je zregenerować bez potrzeby wymiany.

Naprawa płyty głównej w laptopie samsung

Wykonujemy wszystkie czynności prowadzące do naprawy płyty głównej. Mamy wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia do skutecznej naprawy.

Serwis laptopów Samsung Wrocław