Zadzwoń i umów termin naprawy już teraz !

Profesjonalne odzyskiwanie danych we Wrocławiu

Gwarantujemy poufność oraz dostępne ceny, szybki czas odzyskania w ofercie B2BOdzyskamy twoje dane! Prawie 100% skuteczności! Darmowa wycena!

odzyskiwanie danych wrocław

Przypadkowo usunąłeś zdjęcia lub bardzo ważne dokumenty?

Dane na nośnikach elektronicznych nie są w 100% bezpieczne, często zostają narażone na awarie, uszkodzenia mechaniczne, błędy w zapisie lub jak wcześniej wspomniane, przypadkowe usunięcie danych. Według naszych statystyk najwięcej uszkodzeń dysków twardych spowodowane jest bezpośrednim wyłączaniem komputera przytrzymując wyłącznik lub poprzez usypianie go. Oczywiście drugą przyczyną są upadki i inne uszkodzenia mechaniczne.


Nasz Serwis Laptopów ArmandS specjalizuje się w B2B odzyskiwaniu danych z dysków twardych i innych nośników pamięci np. pen drive, karty pamięci. Pomożemy Ci w ich odzyskiwaniu, wyróżniamy się wysoką skutecznością i poufnością odzyskanych danych. Większość spraw, którymi się zajmujemy kończą się sukcesem. Jeżeli dane z Państwa nośnika zostały utracone zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem w celu ustalenia kolejnych kroków. Proszę pamiętać o tym, by nie próbować odzyskiwać danych na własną rękę, ponieważ może to pogorszyć stan urządzenia, za czym idzie uniemożliwienie odzyskania danych lub zwiększyć koszt naprawy.


Nasze doświadczenie nauczyło nas aby proces odzysku zawsze był najbezpieczniejszym z możliwych. Odzysk danych w przypadku uszkodzeń mechanicznych musi odbyć się w warunkach laboratoryjnych na wysokiej klasy wyspecjalizowanym sprzęcie. Nasza firma współpracuje jednym z wiodących laboratoriów w europie środkowej a bardzo duża ilość zleceń pozwala nam na oferowanie atrakcyjnych cen.