Zadzwoń i umów termin naprawy już teraz !

Naprawa laptopa ACER | WROCŁAW

     Acer serwis laptopów dla klientów indywidualnych we Wrocławiu


Masz problemy z laptopem ACER ?

Pozwól sobie pomóc !


Popularne usterki w laptopach ACER ?

  • Zalanie
  • Oprogramowanie
  • Obudowy
  • Klawiatury
  • Gniazda zasilania
  • Matryce
  • Wentylatory
  • Płyty główne

Naprawa zalanego laptopa ACER

Odpięcie baterii, czyszczenie elementów komputera oraz diagnostyka. Naprawa lub wymiana uszkodzonych elementów. Przywrócenie laptopa do życia.


Oprogramowanie laptopa ACER

Przyśpieszenie komputera poprzez instalację świeżego systemu operacyjnego Windows 10. Opcja z zachowaniem danych najczęściej wybierana. Opcjonalnie możliwość wymiany dysku twardego HDD na cyfrowy SSD. W procesie instalacji oraz archiwizacji danych gwarantujemy pełną poufność oraz anonimowość.

Naprawa obudowy w laptopie ASUS

Najczęstszą przyczyną uszkodzenia mechanicznego obudowy laptopa ACER nie jest upadek, lecz siły działające z zacierających  się zawiasów. Zawiasy są przykręcane do gniazd z gwintem w obudowie dolnej i górnej oraz w klapie matrycy. W zależności od typu zawiasów z prowadnicą lub bez uszkodzeniu ulega dolna obudowa z górną w której znajduje się klawiatura, oraz głównie  w ultrabook mocowania zawiasów zostają wyrwane z klapy matrycy wykonanej ze stopu metalu. Usterkę można usunąć poprzez wymianę uszkodzonych elementów co wiąże się ze znacznymi kosztami. Jeśli koszt wymiany obudów jest faktycznie spory oferujemy opcję trwałej naprawy obudowy. Doświadczenie, sprzęt oraz materiały które posiadamy umożliwiają taką naprawę bez jej wymiany.

Czas naprawy 24-48h


W przypadku naprawy lub wymiany obudowy w laptopie ACER konserwację, czyszczenie układu chłodzenia robimy w standardzie bez dodatkowych opłat. Klienci którzy decydują się na taką usługę dobierają również usługę instalacji systemu Windows 10 wraz za zachowaniem danych !


Wymiana klawiatury w laptopie ACER

Coraz częściej laptopy ASUS posiadają zintegrowane klawiatury z obudową górną (Palmrest). Wymiana klawiatury wymaga integracji cieplnej w obudowę palmrest. Wymiana polega na termicznym roznitowaniu starej klawiatury z obudowy i demontażu. Następnie montujemy nową klawiaturę ponownie zgrzewając w obudowie. Biorąc pod uwagę różną jakość dostępnych klawiatur na rynku staramy stosować do naprawy oryginalne elementy obudów ACER z serii refurbished. 

Czas naprawy 24-48h


W przypadku wymiany zintegrowanej klawiatury w laptopie ASUS konserwację, czyszczenie układu chłodzenia robimy w standardzie bez dodatkowych opłat. Klienci którzy decydują się na taką usługę dobierają również usługę instalacji systemu Windows 10 wraz za zachowaniem danych !


Wymiana gniazda zasilania w laptopie ACER

Najczęściej gniazda zasilania wymieniamy w modelach posiadających gniazda zasilania lutowane bezpośrednio do płyty głównej, wypalony punkt lutowniczy. W przypadkach gniazd zasilania na kabelkach uszkodzeniu ulega mocowanie gniazda do obudowy.

Czas naprawy 24h


W przypadku wymiany lub naprawy gniazda zasilania w laptopie ACER konserwację, czyszczenie układu chłodzenia robimy w standardzie bez dodatkowych opłat. Klienci którzy decydują się na taką usługę dobierają również usługę instalacji systemu Windows 10 wraz za zachowaniem danych !


Wymiana matrycy LCD w laptopie ACER

Wymiana matrycy w nowoczesnych laptopach ASUS wymaga chwili czasu. Ze względu na kruche plastiki oraz często potrzebny demontaż palmrestu. Stosujemy matryce o wielkości 12" |13,3"| 14,0"| 15,6"| 17,3"| z powłoką matową i błyszczącą. Rozdzielczości odpowiednio HD | HD+| FHD

Czas naprawy 24h


Wymiana wentylatora w laptopie ACER

W przypadkach jeśli czujesz że twój laptop się przegrzewa, głośno pracuje wentylator, huczy, brzęczy, być może potrzebna będzie jego wymiana. Częsć wentylatorów jest rozbieralnych i można je zregenerować bez potrzeby wymiany.

Czas naprawy 24h


Naprawa płyty głównej w laptopie ACER

Wykonujemy wszystkie czynności prowadzące do naprawy płyty głównej. Mamy wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia do skutecznej naprawy.