Zadzwoń i umów termin naprawy już teraz !

Naprawa laptopów ACER we Wrocławiu 24/48h

     Acer serwis Wrocław - obsługa klientów B2B


Serwis i naprawa laptopa Acer Aspire Nitro, Predator

Bogate doświadczenie w naprawach laptopów Acer

Serwis Acer Armands 2021 jesteśmy gotowi ! 

 

 

serwis acer wroclaw

 

Acer Aspire, Acer Nitro, Acer Predator popularne naprawy:

 • Acer problemy z Windows 7,8,10
  Instalacja nowego systemu Windows 10 bez utraty danych, aktywacja. Gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność danych.

 • Acer wymiana dysku twardego
  Zdecydowanie zalecamy stosowanie szybkich dysków SSD, przyśpieszają kilkukrotnie działanie systemu. Wymiana dysku nie wiąże się z utratą danych. Gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność danych.

 • Acer mechaniczne uszkodzenia obudowy, wyrwane zawiasy
  W większości przypadków uszkodzenia mechaniczne obudów i zawiasów wykonujemy bez potrzeby kosztownej wymiany. Posiadamy odpowiednie doświadczenie oraz skuteczne metody naprawy. Zapobiegamy powstaniu usterek mechanicznych obudów dokonując regeneracji zawiasów oraz optymalnej ich regulacji. 
 • Acer wymiana klawiatury która jest zitegrowana wraz z obudową
  Od kilku lat w laptopach Asus zaczęto stosowanie klawiatur zintegrowanych z obudową. Problem powstaje w momencie jeśli taka klawiatura ulegnie uszkodzeniu. Wymiana modułu z obudową jest dość kosztowna, więc wykonujemy wymianę samej klawiatury, Operacja wymaga jednak roznitowywania i ponownego nitowania klawiatury w obudowie.

 • Acer wymiana gniazda zasilania
  Wymieniamy gniazda zasilania lutowane na płycie głównej jak i samych modułów w zależności od potrzeby.

 • Acer przypadkowe zalanie laptopa, pamiętaj o odpięciu wewnętrznej baterii !
  W przypadku zalania laptopa ASUS w pierwszej kolejności należy odłączyć baterię. Następnie dostarczyć komputer do serwisu gdzie zostanie bezwłocznie rozebrany i oceniony rozmiar strat i prac do wykonania. Naprawa płyt głównych po obszernym zalaniu jest czasochłonna. Jednak staramy się to robić możliwie najszybciej.
  .
 • Acer konserwacja, czyszczenie wentylatora i radiotora
  Obecnie konserwacja czyli czyszczenie wentylatora czy radiatora to tylko jeden z elementów konserwacji, coraz częściej zwracamy uwagę na zacierające się zawiasy w obudowie które zaczynają uszkadzać obudowę. Warto przy takiej okazji je zregenerować, wyregulować zastosować profilaktykę niż poźniejsze leczenie.

 • Acer wymiana matrycy lub taśmy matrycy
  Wymiana matrycy czy taśmy to nie jest wielki problem usługę wykonuje mnóstwo serwisów. W przypadku wymiany matrycy rozbieramy laptopa i przy okazji wykonujemy konserwację. Robimy to porządnie więc trwa to u nas 1 dzień i być może usługa jest droższa o 30zł niż u konkurecji.

 serwis laptopow acer wroclaw