Serwis Erazer Wrocław - Naprawa laptopów Erazer Wrocław

[rank_math_breadcrumb]

Erazer profesjonalny serwis laptopów B2B w sercu Wrocławia.

Masz problemy z laptopem Erazer

Pozwól sobie pomóc !

Jakie usterki najczęściej usuwamy w laptopach Erazer?
Zalanie
Oprogramowanie
Obudowy
Klawiatury
Gniazda zasilania
Matryce
Wentylatory
Płyty główne

Erazer – Naprawa zalanego laptopa

Odpięcie baterii, czyszczenie elementów komputera oraz diagnostyka. Naprawa lub wymiana uszkodzonych elementów. Przywrócenie laptopa do życia.

Erazer – Oprogramowanie laptopa

Przyśpieszenie komputera poprzez instalację świeżego systemu operacyjnego Windows 10. Opcja z zachowaniem danych najczęściej wybierana. Opcjonalnie możliwość wymiany dysku twardego HDD na cyfrowy SSD. W procesie instalacji oraz archiwizacji danych gwarantujemy pełną poufność oraz anonimowość.

Erazer – Naprawa obudowy w laptopie

Najczęstszą przyczyną uszkodzenia mechanicznego obudowy laptopa Erazer nie jest upadek, lecz siły działające z zacierających się zawiasów. Zawiasy są przykręcane do gniazd z gwintem w obudowie dolnej i górnej oraz w klapie matrycy. W zależności od typu zawiasów z prowadnicą lub bez uszkodzeniu ulega dolna obudowa z górną w której znajduje się klawiatura, oraz głównie w ultrabook mocowania zawiasów zostają wyrwane z klapy matrycy wykonanej ze stopu metalu. Usterkę można usunąć poprzez wymianę uszkodzonych elementów co wiąże się ze znacznymi kosztami. Jeśli koszt wymiany obudów jest faktycznie spory oferujemy opcję trwałej naprawy obudowy. Doświadczenie, sprzęt oraz materiały które posiadamy umożliwiają taką naprawę bez jej wymiany.

W przypadku naprawy lub wymiany obudowy w laptopie Erazer konserwację, czyszczenie układu chłodzenia robimy w standardzie bez dodatkowych opłat. Klienci którzy decydują się na taką usługę dobierają również usługę instalacji systemu Windows 10 wraz za zachowaniem danych !

Erazer – Wymiana klawiatury w laptopie

Coraz częściej laptopy Erazer posiadają zintegrowane klawiatury z obudową górną (Palmrest). Wymiana klawiatury wymaga integracji cieplnej w obudowę palmrest. Wymiana polega na termicznym roznitowaniu starej klawiatury z obudowy i demontażu. Następnie montujemy nową klawiaturę ponownie zgrzewając w obudowie. Biorąc pod uwagę różną jakość dostępnych klawiatur na rynku staramy stosować do naprawy oryginalne elementy obudów Erazer z serii refurbished.

W przypadku wymiany zintegrowanej klawiatury w laptopie ASUS konserwację, czyszczenie układu chłodzenia robimy w standardzie bez dodatkowych opłat. Klienci którzy decydują się na taką usługę dobierają również usługę instalacji systemu Windows 10 wraz za zachowaniem danych !

Erazer – Wymiana gniazda zasilania w laptopie

Najczęściej gniazda zasilania wymieniamy w modelach posiadających gniazda zasilania lutowane bezpośrednio do płyty głównej, wypalony punkt lutowniczy. W przypadkach gniazd zasilania na kabelkach uszkodzeniu ulega mocowanie gniazda do obudowy.

W przypadku wymiany lub naprawy gniazda zasilania w laptopie Erazer konserwację, czyszczenie układu chłodzenia robimy w standardzie bez dodatkowych opłat. Klienci którzy decydują się na taką usługę dobierają również usługę instalacji systemu Windows 10 wraz za zachowaniem danych !

Erazer- Wymiana matrycy LCD w laptopie

Wymiana matrycy w nowoczesnych laptopach Erazer wymaga chwili czasu. Ze względu na kruche plastiki oraz często potrzebny demontaż palmrestu. Stosujemy matryce o wielkości 12″ |13,3″| 14,0″| 15,6″| 17,3″| z powłoką matową i błyszczącą. Rozdzielczości odpowiednio HD | HD+| FHD

Erazer – Wymiana wentylatora w laptopie

W przypadkach jeśli czujesz że twój laptop się przegrzewa, głośno pracuje wentylator, huczy, brzęczy, być może potrzebna będzie jego wymiana. Częsć wentylatorów jest rozbieralnych i można je zregenerować bez potrzeby wymiany.

Erazer – Naprawa płyty głównej w laptopie

Wykonujemy wszystkie czynności prowadzące do naprawy płyty głównej. Mamy wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia do skutecznej naprawy.

Wymiana polega na poddaniu obróbce cieplnej palmrestu w celu demontażu uszkodzonej klawiatury.
Następnie w podobny sposób po obróbce cieplnej montujemy nową klawiaturę Erazer.
Dobierając layout klawiatury do wymiany należy zwrócić uwagę na kształt klawisza enter
(poziomy US/PL , pionowy Europejski)

W większości przypadków klawiatura nadaje się wyłącznie do wymiany.