Serwis Sony Wrocław - Naprawa laptopów Sony Wrocław

Naprawa laptopów Sony Vaio Wrocław – Naprawa laptopów VAIO Sony Wrocław

Chcesz naprawić i przyśpieszyć laptopa SONY VAIO ?

Zależy na szybkim działaniu ? jesteś przywiązany emocjonalnie i nie chcesz się rozstawać z laptopem?

Zmodernizujemy i przyśpieszymy, przywrócimy do życia twojego poczciwego laptopa Sony Vaio

Jakie usterki najczęściej usuwamy w laptopach SONY ?
Zalanie
Oprogramowanie
Obudowy
Klawiatury
Gniazda zasilania
Matryce
Wentylatory
Płyty główne

1 Sony – Naprawa zalanego laptopa

Odpięcie baterii, czyszczenie elementów komputera oraz diagnostyka. Naprawa lub wymiana uszkodzonych elementów. Przywrócenie laptopa do życia.

2 Sony – Oprogramowanie laptopa

Przyśpieszenie komputera poprzez instalację świeżego systemu operacyjnego Windows 10. Opcja z zachowaniem danych najczęściej wybierana. Opcjonalnie możliwość wymiany dysku twardego HDD na cyfrowy SSD. W procesie instalacji oraz archiwizacji danych gwarantujemy pełną poufność oraz anonimowość.

3 Sony – Naprawa obudowy w laptopie

Najczęstszą przyczyną uszkodzenia mechanicznego obudowy laptopa Sony nie jest upadek, lecz siły działające z zacierających się zawiasów.

Zawiasy są przykręcane

do gniazd z gwintem w obudowie dolnej i górnej oraz w klapie matrycy. W zależności od typu zawiasów z prowadnicą lub bez uszkodzeniu ulega dolna obudowa z górną w której znajduje się klawiatura, oraz głównie w ultrabook mocowania zawiasów zostają wyrwane z klapy matrycy wykonanej ze stopu metalu. Usterkę można usunąć poprzez wymianę uszkodzonych elementów co wiąże się ze znacznymi kosztami.

Jeśli koszt wymiany

obudów jest faktycznie spory oferujemy opcję trwałej naprawy obudowy. Doświadczenie, sprzęt oraz materiały które posiadamy umożliwiają taką naprawę bez jej wymiany.

W przypadku naprawy lub wymiany obudowy w laptopie Sony konserwację,

czyszczenie układu chłodzenia 

robimy w standardzie bez dodatkowych opłat. Klienci którzy decydują się na taką usługę dobierają również usługę instalacji systemu Windows 10 wraz za zachowaniem danych !

4 Sony – Wymiana klawiatury w laptopie

Coraz częściej laptopy Sony posiadają zintegrowane klawiatury z obudową górną (Palmrest). Wymiana klawiatury wymaga integracji cieplnej w obudowę palmrest.

Wymiana polega na

termicznym roznitowaniu starej klawiatury z obudowy i demontażu. Następnie montujemy nową klawiaturę ponownie zgrzewając w obudowie. Biorąc pod uwagę różną jakość dostępnych klawiatur na rynku staramy stosować do naprawy oryginalne elementy obudów

Sony z serii refurbished.

W przypadku wymiany zintegrowanej klawiatury w laptopie Sony konserwację, czyszczenie układu chłodzenia robimy w standardzie bez dodatkowych opłat. Klienci którzy decydują się na taką usługę dobierają również usługę instalacji systemu Windows 10 wraz za zachowaniem danych !

5 Sony – Wymiana gniazda zasilania w laptopie

Najczęściej gniazda zasilania wymieniamy w modelach posiadających gniazda zasilania lutowane bezpośrednio do płyty głównej, wypalony punkt lutowniczy. W przypadkach gniazd zasilania na kabelkach uszkodzeniu ulega mocowanie gniazda do obudowy.

W przypadku wymiany lub naprawy gniazda zasilania w laptopie Sony 

konserwację, czyszczenie układu chłodzenia

 robimy w standardzie bez dodatkowych opłat. Klienci którzy decydują się na taką usługę dobierają również usługę instalacji systemu Windows 10 wraz za zachowaniem danych !

6 Sony – Wymiana matrycy LCD w laptopie

Wymiana matrycy w nowoczesnych laptopach Sony wymaga chwili czasu. Ze względu na kruche plastiki oraz często potrzebny demontaż palmrestu. Stosujemy matryce o wielkości 12″ |13,3″| 14,0″| 15,6″| 17,3″| z powłoką matową i błyszczącą. Rozdzielczości odpowiednio HD | HD+| FHD

7 Sony – Wymiana wentylatora w laptopie

W przypadkach jeśli czujesz że twój laptop się przegrzewa, głośno pracuje wentylator, huczy, brzęczy, być może potrzebna będzie jego wymiana. Częsć wentylatorów jest rozbieralnych i można je zregenerować bez potrzeby wymiany.

8 Sony – Naprawa płyty głównej w laptopie

Wykonujemy wszystkie czynności prowadzące do naprawy płyty głównej. Mamy wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia do skutecznej naprawy.

Wymiana polega na poddaniu obróbce cieplnej palmrestu w celu demontażu uszkodzonej klawiatury.
Następnie w podobny sposób po obróbce cieplnej montujemy nową klawiaturę.
Dobierając layout klawiatury do wymiany należy zwrócić uwagę na kształt klawisza enter
(poziomy US/PL , pionowy Europejski)

W większości przypadków klawiatura nadaje się wyłącznie do wymiany.

Naprawa laptopów VAIO Sony Wrocław