Serwis laptopów Wrocław » Wymiana szybki iPhone 11

Wymiana szybki iPhone 11

Wymiana szybki w iPhone jest możliwa do wykonania w każdym modelu. Niezależnie od tego, czy masz iPhone 11, iPhone X, czy inny model, jesteśmy gotowi przywrócić pełnię funkcji Twojego urządzenia. Jednak istnieje jeden niezależny od modelu wymóg, który decyduje o tym, czy zbita szybka iPhone w danym egzemplarzu może zostać poddana refabrykacji. Urządzenie musi posiadać oryginalny wyświetlacz – wymiana zbitej szybki iPhone w urządzeniach z matrycą – zamiennikiem nie jest możliwa. W takiej sytuacji, aby rozwiązać problem zbitej szybki iPhone, musi zostać przeprowadzona wymiana wyświetlacza.

Wymiana szybki iPhone 11 – Przywracamy pełnię funkcji

Zbita szybka znacznie utrudnia korzystanie z telefonu. Stanowi też zagrożenie, ponieważ stłuczone szkło może uszkodzić, np. panel dotykowy. Nie zwlekaj, przyjdź do nas i pozbądź się nieestetycznego „pajączka” ze swojego telefonu. Gwarantujemy, że wymiany wyświetlacza dokonujemy w najkrótszym możliwym czasie!

Wymiana szybki Iphone we Wrocławiu z ArmandS

Każdego dnia wrocławski serwis ArmandS przyjmuje wiele uszkodzonych iPhone’ów. Najczęstszą dolegliwością są uszkodzenia mechaniczne spowodowane upadkiem bądź uderzeniem. W takich przypadkach jesteśmy w stanie niezwłocznie wymienić szybkę, wyświetlacz, tylną klapkę oraz obudowę. Stosujemy wyłącznie oryginalne części, a więc naprawiony smartfon w niczym nie będzie różnić się od fabrycznie nowego. Kondycja sprzętu elektronicznego zmienia się również pod wpływem czynników zewnętrznych, intensywności eksploatacji, a także upływu czasu. Refabrykacja ekranu to inaczej wymiana uszkodzonego szkła ochronnego przy zachowaniu oryginalnego panelu. W przypadku zbitego ekranu nie ma potrzeby wymiany całego wyświetlacza.