Serwis laptopów Wrocław » Wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro Max

Wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro Max

Coraz większa liczba osób decyduje się na zakup urządzeń marki Apple właśnie ze względu na ich ponadczasowy design, funkcjonalność oraz prestiż. Materiały, jakie zostały zastosowane do produkcji obudowy tego modelu to w dalszym ciągu stal nierdzewna połączona ze szkłem. Warto wspomnieć, że model iPhone 11 Pro Max o wiele lepiej znosi oddziaływanie wody na swoją powierzchnię niż poprzednicy. Zastosowanie ogromnego, jak na iPhone’a wyświetlacza o przekątnej aż 6,1 cala jest innowacją, która wyróżniła ten model na rynku. Nowoczesna technologia IPS zapewnia najwyższą jakość obrazu oraz szeroką gamę kolorów.

Delikatny ekran dotykowy smartfonów to zmora wielu użytkowników. Z jednej strony jest on duży i wygodny, z drugiej jednak kompletnie nieodporny na mechaniczne uszkodzenia. Nawet najbardziej niepozorny upadek ostatecznie może skończyć się stłuczeniem szybki oraz poważnym uszkodzeniem wyświetlacza i dotyku. Wielu osobom wydaje się, że nie da się już uratować telefonu, na szczęście w rzeczywistości jest inaczej!

iPhone 11 Pro Max – Perfekcja designu i funkcjonalności

W naszym serwisie bez problemu dokonasz wymiany wyświetlacza w swoim iPhone 11 Pro Max. Nasi fachowcy posiadają ogromne doświadczenie w tego typu naprawach, a dodatkowo precyzyjnie potrafią określić szkody, dlatego masz pewność, że wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro Max będzie profesjonalna i korzystna pod względem finansowym. Wynika to przede wszystkim z faktu, że w przypadku stłuczenia samej szybki, nie będzie konieczna wymiana całego przedniego panelu, która wiązałaby się z większymi kosztami.

Jeśli Twój iPhone 11 Pro Max potrzebuje wymiany wyświetlacza, niezwłocznie skontaktuj się z nami. Nasz profesjonalny serwis iPhone Wrocław to pewność szybkiej i skutecznej naprawy. Dajemy gwarancję, że po naszej interwencji Twój iPhone będzie działać jak nowy. Zaufaj specjalistom, zaufaj ArmandS!