Serwis LG Gram Wrocław - Naprawa laptopów LG Gram Wrocław

Serwis LG Gram Wrocław – Naprawa laptopa – Serwis laptopów LG Gram Wrocław

Masz problemy z laptopem LG Gram 14, 15, 17 ?

Pozwól sobie pomóc ! Naprawiamy laptopy LG Gram

Serwis laptopa LG Gram – naprawa płyty głównej

Serwis LG Gram Wrocław - popularne usterki:

Zalanie
Oprogramowanie
Obudowy
Klawiatury
Gniazda zasilania
Matryce
Wentylatory
Płyty główne

Naprawa zalanego laptopa LG Gram – serwis Wrocław

Odpięcie baterii, czyszczenie elementów komputera oraz diagnostyka. Naprawa lub wymiana uszkodzonych elementów. Przywrócenie laptopa do życia.

Instalacja systemu Windows 10 – Serwis LG Gram Wrocław

Przyśpieszenie komputera poprzez instalację świeżego systemu operacyjnego Windows 10. Opcja z zachowaniem danych najczęściej wybierana. Opcjonalnie możliwość wymiany dysku cyfrowego SSD. W procesie instalacji oraz archiwizacji danych gwarantujemy pełną poufność oraz anonimowość.

Naprawa obudowy w laptopie LG Gram – serwis LG Gram Wrocław

Najczęstszą przyczyną uszkodzenia mechanicznego obudowy ultrabook LG Gram nie jest upadek, lecz siły działające z zacierających  się zawiasów. Zawiasy są przykręcane do gniazd z gwintem w obudowie dolnej i górnej oraz w klapie matrycy. W zależności od typu zawiasów z prowadnicą lub bez uszkodzeniu ulega dolna obudowa z górną w której znajduje się klawiatura, oraz głównie  w ultrabook mocowania zawiasów zostają wyrwane z klapy matrycy wykonanej ze stopu metalu. Usterkę można usunąć poprzez wymianę uszkodzonych elementów co wiąże się ze znacznymi kosztami. Jeśli koszt wymiany obudów jest faktycznie spory oferujemy opcję trwałej naprawy obudowy. Doświadczenie, sprzęt oraz materiały które posiadamy umożliwiają taką naprawę bez jej wymiany.

Czas naprawy 24-48h

W przypadku naprawy lub wymiany obudowy w laptopie LG Gram konserwację, czyszczenie układu chłodzenia robimy w standardzie bez dodatkowych opłat. Klienci którzy decydują się na taką usługę dobierają również usługę instalacji systemu Windows 10 wraz za zachowaniem danych !

Wymiana klawiatury LG Gram 14, 15, 17 – Serwis LG Gram Wrocław

Coraz częściej laptopy LG Gram posiadają zintegrowane klawiatury z obudową górną (Palmrest). Wymiana klawiatury wymaga integracji cieplnej w obudowę palmrest. Wymiana polega na termicznym roznitowaniu starej klawiatury z obudowy i demontażu. Następnie montujemy nową klawiaturę ponownie zgrzewając w obudowie. Biorąc pod uwagę różną jakość dostępnych klawiatur na rynku staramy stosować do naprawy oryginalne elementy obudów LG Gram z serii refurbished. 

Czas naprawy 24-48h

W przypadku wymiany zintegrowanej klawiatury w laptopie LG Gram konserwację, czyszczenie układu chłodzenia robimy w standardzie bez dodatkowych opłat. Klienci którzy decydują się na taką usługę  np. dobierają również usługę instalacji systemu Windows 10 wraz za zachowaniem danych !

Wymiana gniazda zasilania w laptopie LG Gram – Serwis LG Gram Wrocław

Najczęściej gniazda zasilania wymieniamy w modelach posiadających gniazda zasilania lutowane bezpośrednio do płyty głównej, wypalony punkt lutowniczy. W przypadkach gniazd zasilania na kabelkach uszkodzeniu ulega mocowanie gniazda do obudowy.

Czas naprawy np. 24h

W przypadku wymiany lub naprawy gniazda zasilania w laptopie LG Gram konserwację, czyszczenie układu chłodzenia robimy w standardzie  np. bez dodatkowych opłat. Klienci którzy decydują się na taką usługę dobierają również usługę instalacji systemu Windows 10 wraz za zachowaniem danych !

Wymiana wentylatora w laptopie LG Gram – Serwis LG Gram Wrocław

W przypadkach jeśli czujesz że twój laptop się przegrzewa,  np. głośno pracuje wentylator, huczy, brzęczy, być może potrzebna będzie jego wymiana. Część wentylatorów jest rozbieralnych i można je zregenerować bez potrzeby wymiany.

Czas naprawy 24h

Naprawa płyty głównej w laptopie LG Gram – Serwis LG Gram Wrocław

Wykonujemy wszystkie czynności  np. prowadzące do naprawy płyty głównej. Mamy wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia do skutecznej naprawy.

Serwis laptopów LG Gram Wrocław